Czas na #masaż z OLEIQ

Strona główna » Czas na #masaż z OLEIQ

Czy wiesz, że wcale nie musisz profesjonalnie zajmować się masażem, aby wykonać go w domu i cieszyć się jego efektami? Masaż to świetny pomysł na domowe SPA dla odstresowania i odprężenia się po ciężkim dniu. Jeśli dodatkowo wykorzystasz naturalny olej do ciała, cały zabieg będzie miał pozytywny wpływ również na kondycję skóry! 

Polecamy Ci OLEIQ z pestek wiśni  lub nasion konopi. Poza tym, że ułatwią masaż – zauważalnie uelastycznią i odżywią skórą. Gdy brak Ci doświadczenia zacznij od masażu palców – znajduje się na nich mnóstwo zakończeń nerwowych. Ich rozmasowanie rozładowuje stres i napięcie. 

Masaż twarzy to sprawdzony sposób na relaks i przy okazji naturalna metoda walki ze zmarszczkami. Polecamy masaż przy pomocy rollera do twarzy (OLEIQ Roller do twarzy – Oleiq), jest bardzo prosty w wykonaniu i przynosi wiele korzyści. 

Masaż stóp – to one dzielnie noszą nas przez cały dzień – użyj do ich masażu lekko podgrzanego oleju lub olejku – masaż w połączeniu z ciepłem kosmetyku odpręży i ułatwi zasypianie.

Shopping Cart