Jak wykonać olejowanie włosów na sucho?

Strona główna » Jak wykonać olejowanie włosów na sucho?

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z olejowaniem włosów, lecz nie wiesz, od czego zacząć? Nic prostszego, dla ułatwienia przygotowaliśmy dla Ciebie mini poradnik.  

Mini poradnik olejowania włosów na sucho:

  1. Dokładnie rozczesz włosy, likwidując wszystkie splątania i supły
  2. Podziel włosy na kilka części, ułatwi Ci to aplikację oleju
  3. Niewielką ilość wybranego oleju, np. OLEIQ olej z konopi siewnych w dłoniach i rozgrzej go, aby dokładnie rozprowadzić kosmetyk, po czym stopniowo nakładaj na włosy. Możesz także wmasować go w skórę głowy, stymulując cebulki włosów.
  4. Delikatnie rozczesz włosy grzebieniem i owiń bawełnianą szmatką. pozwól olejowi wniknąć w skórę głowy przez min. 30 minut lub pozostaw na dłużej, np. na całą noc. Na koniec umyj włosy naturalnym szamponem.

Dopasuj produkt do potrzeb twoich włosów

Jeśli nie jesteś pewna, jaki masz rodzaj włosów, wykonaj – Test porowatości włosów.

WŁOSY ŚREDNIOPOROWATE – doskonale sprawdzi się olej z pestek wiśni. Otrzymuje się go w procesie tłoczenia na zimno pestek wiśni. Stosowany na włosy odżywia i nadaje blask oraz chroni pigment włosów.

WŁOSY WYSOKOPOROWATE – wybierz olej z nasion konopi. Stosowany na skórę głowy niweluje podrażnienia, a włosy odżywia i dodaje im blasku. Zaliczany jest do olejów suchych, szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustego filmu.

WŁOSY WYSOKOPOROWATE – olej z nasion czarnuszki. To skarbnica ponad 100 związków aktywnych, wykazujących szereg właściwości. Redukuje nadmierne wypadanie włosów, zapobiega przetłuszczaniu skóry głowy, a włosom nadaje połysk.

Shopping Cart