Olejowanie włosów na mgiełkę

Strona główna » Olejowanie włosów na mgiełkę

Istnieje wiele metod olejowania włosówolejowanie na mokro, olejowanie na sucho, olejowanie na podkład czy olejowanie z maską lub odżywką. Nie da się jednoznacznie stwierdzić, która jest najskuteczniejsza, ponieważ każde włosy wymagają nieco innej pielęgnacji. Warto wypróbować kilku sposobów olejowania włosów i wybrać idealny dla siebie.

Olejowanie włosów na mgiełkę

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z olejami w pielęgnacji włosów i obawiasz się, że przesadzisz z ich ilością – olejowanie włosów na mgiełkę to świetny sposób dla Ciebie.

Jak zrobić olejowanie włosów na mgiełkę?

Do wody lub hydrolatu dodaj kilka – kilkanaście kropli ulubionego oleju. Roztwór wymieszaj w butelce z atomizerem. Spryskaj włosy mieszanką i pozostaw na minimum 30 minut. Zmyj spienionym w ciepłej wodzie szamponem.

To delikatna metoda, która pozwoli Ci sprawdzić, jak Twoje włosy zareagują na olejowanie. Nie musisz obawiać się, że włosy będą obciążone i przetłuszczone.

Jaki olej wybrać?

Jeśli jeszcze nie masz ulubionego oleju, do olejowania na mgiełkę polecamy niezawodny duet: OLEIQ hydrolat aloesowy oraz olej z nasion konopi lub olej z nasion czarnuszki.

Koniecznie daj znać, jaka metoda olejowania włosów jest Twoją ulubioną.

Shopping Cart